O firmie

ECO Papierowe zasłony plisowane – RediShade, wyprodukowano w USA.

O Redi Shade Inc.

Czy pamiętasz 1991? Bush i Przepiórka byli w Białym Domu, a Związek Radziecki się rozpadał. Taniec z wilkami odbywał się w kinach, a Nirvana przyniosła Grunge masom. W północnej Kalifornii zaczęliśmy robić zasłony. Zauważyliśmy, że nie było nic do wyboru: przykleić gazetę do okna lub poświęcić dużo czasu i pieniędzy na żaluzje. W ten sposób stworzyliśmy elegancki, prosty odcień papieru, który nie wymagał narzędzi instalacyjnych i był gotowy w ciągu kilku minut. 25 lat później wciąż podejmujemy tę najbardziej innowacyjną decyzję. Nasza rodzina produktów RediShade stale się rozwija, a dziś oferujemy jeszcze mądrzejszy wybór – wszystkie z tym samym prostym geniuszem.

Wielu z nas, którzy rozpoczęli działalność w 1991 roku, wciąż jest tutaj w fabryce RediShade w Kalifornii. Kochamy naszą pracę i jesteśmy dumni z tworzenia zabiegów okiennych, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Od nieosłoniętych okien w nowym domu po prywatność i ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, lepszy sen lub nowy wygląd – zapewniamy ochronę.

Redi Shade Polska

Firma RediShade jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy RediShade Inc. z USA w Polsce. Plisy okienne marki Redi Shade to genialne rozwiązanie do twojego wnętrza. Niezależnie od tego, czy oczekujesz na wykonane na zamówienie żaluzje, zasłony czy rolety, chcąc zapewnić prywatność i bezpieczeństwo w swoim domu, mieszkaniu lub biurze. Lub poddajesz swojemu domowi metamorfozie przed sprzedażą, plisy RediShade zapewniają Ci natychmiastową prywatność. Po prostu odmierz, przytnij, odklej i przyklej.

Decyzją Europejskiego Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. dnia 25 wrześnie 2020 roku otrzymaliśmy
i-pdf.svg Certyfikat Jakości - ECO Certyfikat

Zdjęcie firmowe